Ubytovna Na Rychtě

Ubytovna nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty, pracovníky stavebních i jiných firem. Prostory ubytovny jsou vhodné také pro pořádání soustředění a sportovních turnajů s využitím přilehlé tělocvičny.

Zařízení je situováno v centru obce v multifunkčním areálu spolu s mateřskou školou a jídelnou. Před ubytovnou je volná parkovací plocha. V bezprostřední blízkosti ubytovny je autobusová zastávka, pošta, dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží tělocvična v budově ubytovny i fotbalové hřiště. Stravovat se lze ve školní jídelně v budově ubytovny.

  

Ubytovna poskytuje praní a žehlení prádla. K dispozici je internet prostřednictvím sítě WIFI.
 

Přízemí s vlastním sociálním zařízením na pokoji (ubytování hotelového typu) slouží v současné době k dlouhodobému ubytování a všechny pokoje jsou obsazeny. 

1. podlaží se společným sociálním zařízením nabízí 43 lůžek ve dloulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových a jednom šestilůžkovém pokoji. 
 

V ubytovně je společenská  místnost s televizorem a kuchyňský koutek s možností vaření, několik chladniček.

Ubytovat se lze v pracovní dny v době od 7,00 hod. do 15,00 hod. 

V obci je letní koupaliště, nedaleký Rychnovský vrch láká k romantickým procházkám. Obcí prochází cyklostezky, které každoročně využívá množství cyklistů. Více informací o výletech po okolí můžete získat v sekci turistické zajímavosti zde.
 

Ceník služeb

Kategorie 1**, 1. podlaží

Krátkodobé ubytování
maximálně 1-5 nocí
220 kč za lůžko a noc
   
Dlouhodobé ubytování
6 a více nocí
160 kč za lůžko a noc

 

Tento ceník může být v průběhu roku změněn v závislosti na růstu míry inflace a růstu cen energií. Ceny za dlouhodobé ubytování uzavřené na základě smlouvy o ubytování jsou neměnné po celou dobu, na kterou bylo ubytování sjednáno. 

Ceník je platný od 1. května 2016. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Kontakt

E-mail: ubytovna@rychnovnm.cz

Mobil: +420 736 751 650

Rychnov na Moravě čp. 166
569 34 Rychnov na Moravě
Okres Svitavy

Obrázky: 
Poloha na mapě: